libratus.edu.pl
Libratus to projekt, który dostarcza materiały edukacyjne do wielu polskich rodzin mieszkających poza granicami Polski. Ze względu na zmianę prawa oświatowego, nowi uczniowie, nie mogą do niego dołączyć, ale nic straconego!

Libratus zyskał godnego następcę:

polonijka.edu.pl
Polonijka czerpie z 10 letniego doświadczenia swojego poprzednika. Z zapałem wykorzystuje dostęp do nowych technologii. Wymagania, pojawiające się ze strony uczniów motywują ją do doskonalenia i szerzenia polskiej edukacji przez kolejne lata!

Dołącz do polonijnej społeczności i ucz się razem z nami!

Nauka przez Internetową
Platformę Edukacyjną.

Lekcje on-line z polskimi
nauczycielami.

Materiały edukacyjne
opracowane w atrakcyjnej formie.

Dołączcie do społeczności Polonijki!

Dlaczego warto rozpocząć
naukę z Polonijką?

  • Kompletne materiały i scenariusze lekcyjne udostępniane przez cały rok szkolny.
  • Skuteczna metoda nauki dla dzieci w wieku 5-15 lat.
  • Czas i miejsce nauki zależne tylko od Was.

Zobacz, co o Polonijce mówią rodzice

Profesjonalnie i rzetelnie przygotowane lekcje dla dzieci dwujęzycznych. Idealny zamiennik sobotnich szkół.
Mama Izabela
Po dwóch miesiącach nauki widzimy juz lekka zmianę w porozumiewaniu się z synem po polsku. Dziękujemy twórcom tego programu i życzymy jeszcze więcej pomysłów i wytrwałości w tworzeniu tej strony. Oczywiście polecamy wszystkim rodzicom mieszkającym za granica ze swoimi pociechami.
Tata Radek
Jako matka dwóch dwujęzycznych dziewczynek i polonistka, bardzo ucieszyłam się, gdy odkryłam Polonijkę. Jest to profesjonalny, nowoczesny i rzetelny projekt, który z pewnością pomoże niejednej polskiej rodzinie mieszkającej poza granicami kraju kultywować język polski. Każdy rodzic dziecka dwujęzycznego wie, jak ciężka ale jednocześnie jak szalenie satysfakcjonująca jest to praca. Wspaniała inicjatywa, polecam wszystkim!
Mama Żaneta
Odkąd zapisałam syna do szkoły Polonijki codziennie domaga się zadań domowych w języku polskim. Szkoła jest świetnie zorganizowana i fantastycznie wpływa na rozwój językowy mojego syna. Najfajniejsze są tygodniowe spotkania (webinar) na żywo i polskie lektury dostępne jako audiobooki.
Mama Dagmara
Polonijka sprawiła, że moja 7-latka poczuła większą więź z językiem polskim. Oprócz typowego materiału szkoły podstawowej, uczy się nowych piosenek, czy polskich legend. Cotygodniowe webinaria z polskim nauczycielem, motywują ją do dalszej nauki. Bardzo polecam ten serwis rodzicom dzieci dwujęzycznych.
Mama Urszula
Profesjonalnie i rzetelnie przygotowane lekcje dla dzieci dwujęzycznych. Idealny zamiennik sobotnich szkół.
Mama Izabela